نتایج جستجو برای عبارت :

بنام خداوندگار ایران و بنام یزدان

ای مجاهد، ای رزمنده، زمان با شکوه یکی شدن، زمان پیوستن ما
وقتی که هر صدا شعر طوفان بود و هر مشت گره شده جوانه آزادی
فاتحانه از شرط خون گذشتی تا واژه مقدس شهادت بنام شجاعان بپیوندد و جاودانه در یادها باقی بماند
و اینک اگر آزادی محصور شده باشد
مشتهای گره شده خلق ما محصور شدنی نیست
جاده ی موفقیت سر راست نیستپیچی وجود دارد به نام شکستدور برگردانی به نام سردر گمیسرعت گیر هایی بنام دوستانچراغ قرمز هایی بنام دشمنانچراغ احتیاط هایی بنام خانوادهتایر های پنچری خواهید داشت به نام شغلاما اگر یدکی بنام عزم داشته باشیدموتوری به نام استقامتو راننده ای بنام خدابه جایی خواهید رسید که موفقیت نام دارد . . .
هندوانه
خواص دارویی و مضرات هندوانه ترکیبات شیمیایی : هندوانه دارای اسید آمینه ای بنام سیترولین و موادی بنام کاروتن و لیکوپن و نوعی قند بنام مانیتول می باشد.
در صد گرم هندوانه مواد زیر موجود است آب ۹۲ گرم پروتئین ۰/۵ گرم مواد چربی ۰/۲ گرم نشاسته ۶ گرم کلسیم ۰/۷ میلی گرم فسفر ۱۰ میلی […]

ادامه مطلب
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
دانلود رمان بنام سپیده نودهشتیا
دانلود رمان بنام سپیده نودهشتیا

دانلود رمان بنام سپیده گاهی اوقات توی زندگی ادم یه سری اتفاق ها می افته.خیلی هاشون جزئیه.ولی بعضی هاشون دنیامونرو تغییر میده.سپیده قصه ماهم،یکی از همین اتفاق ها سرنوشت ش رو عوض میکنه.مجبور به ترک شهرودیار میشه……هر داستانی با نام

دانلود رمان بنام سپیده
اقرا بسم ربک الذی خلق ن والقلم و مایسطرونبنام خالق اقرا و بنام آفرینش ن والقلمو انسان با این دوکلمه حیات را حق ملزم میداند قبل از مموتابتدا با درایت خواندیم و با عشق نگاشتیم . همیشه خوانندگان نگارنده گان بحق زیبایی خالق هستند.نگارنده تکمیل کننده زیبایی مخلوق در کره خاکی می باشد.آنکه قلم راسخ را از نی شکوه گر در دست گرفت شکوه را با عشق ،عشق را با صفا ؛صفا را با مهربانی و مهربانی را با عقلانیت به رشته تحریر در خواهد آورد. چه خوانندگان و نگارنده
,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی با نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش + کیفیت فوق العاده  ,دانلود آهنگ حسین توکلی به نام ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ حسین توکلی ای کاش ,دانلود آهنگ ای کاش از حسین توکلی همراه متن ترانه از یانگ موزیک,دانلود آهنگ جدید حسین توکلی بنام ای کاش
دانلود آهنگ جدید میلاد اناری بنام مقایسه با بالاترین کیفیت
Download New Music Milad Anari – Moghayese
ترانه : دنیا کندری ، آهنگ : پدرام نصیری ، تنظیم : میلاد اکبری ، مدیر تولید : مهرشاد مولایی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
اقرا بسم ربک الذی خلق
ن والقلم و مایسطرون
بنام خالق اقرا و بنام آفرینش ن والقلم
و انسان با این دوکلمه حیات را حق ملزم میداند قبل از مموت
ابتدا با درایت خواندیم و با عشق نگاشتیم . همیشه خوانندگان نگارنده گان بحق زیبایی خالق هستند.
نگارنده تکمیل کننده زیبایی مخلوق در کره خاکی می باشد.
آنکه قلم راسخ را از نی شکوه گر در دست گرفت شکوه را با عشق ،عشق را با صفا ؛صفا را با مهربانی و مهربانی را با عقلانیت به رشته تحریر در خواهد آورد. چه خوانندگان و نگار
معجزه ای بنام اصلاح مزاج با دمنوشهمراه با رژیم 14 روزه.مشتری عزیزمون در پیج قبلی خانم ندا رضایی ❤️ (تاریخ خرید و مشاورشون: 25/11/98)
برای مشاوره و تشخیص رایگان مزاج به دایرکت مراجعه کنید.فالوو و کامنت یادتون نره
Instagram.com/mojezeh.salamatiii
دراول ماه رجب عالم بنام باقر است/برکت ولطف ایزدی محض امام باقراست/همنام پیغمبربود آن پنجمینِ اهل بیت/آن قله دانش فقط گنج همام باقراست/وارث برای مرتضی یک شاخه ای ازکوثرش/آنجاحسین ومجتبی جدگرام باقر است/باعلم پیغمبرکند تفسیرقرآن حضرتش/درگوش شاگران او شور کلام باقراست/ازروز میلادش خدا دانش فراوان گشته است/هرقله ای دربرتری اسم مدام باقراست/اوخانه سجادرا رونق به دنیاداده است/اینک ولایت محوری لطف تمام باقر است/اخلاق نیک حضرتش بوی محمد میدهد/خ
متن آهنگ رضا یزدانی بنام میرسم به تو

میتونم برای بغضت همه چیمو داده باشم میتونم به خاطر تو از نفس افتاده باشم میتونم دنیا رو حتی با تو نادیده بگیرم تورو یاد من نیاره سمت خاطره نمیرم میرسم به تو هرجوری که هست تو که خندیدی بغض من شکست درد تو آخر درد من میشه آخر این بازی تن به تن میشه من هوای تو رو دارم تو به فکر نفسم باش جز تو که چیزی نمیخوام از همه دنیا بسم باش میرسم به تو هرجوری که هست تو که خندیدی بغض من شکست درد تو آخر درد من میشه آخر این بازی ت
علی ارشدی عشق
دانلود آهنگ علی ارشدی بنام عشق
Ali Arshadi Eshgh
دانلود آهنگ جدید علی ارشدی بنام عشق
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی عشق علی ارشدی با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک علی ارشدی بنام عشق با لینک مستقیم و پخش آنلاین
موزیک عشق علی ارشدی
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ عشق با صدای علی ارشدی
آهنگ ایرانی علی ارشدی بنام عشق
بنام پاک شهیدان قیام بایدکرد/بسوی حضرت آنان سلام بایدکرد/همیشه راه شهادت سپیدوجاوید است/فداتمام جهان برامام بایدکرد/به عشق آل محمدخدای دارد لطف/چنین ولاومحبت تمام بایدکرد/برو بسوی سعادت که خط ایثاراست/بدن به هرچه تعلق حرام بایدکرد/خوشابحال شهیدان که وصل معراجند/دعابرای ولایت مدام باید کرد/نگربه رهبرایران که جان جانان است/طلب به عزت آقادوام باید کرد/جوارحضرت ایشان امید و پیروزی/تمام گوش بشر پرپیام بایدکرد/دعابرای فرج کن ظهور می آید/برای
کتاب «مردی به نام اوه» نوشته فردریک بکمن(۱۹۸۱)، نخستین رمان این نویسنده سوئدی است و با استقبال چشمگیری در جهان رو به رو شد. مجله‌ی آلمانی اشپیگل درباره «مردی به نام اُوِه» نوشته است: «کسی که از این رمان خوشش نیاید بهتر است هیچ کتابی نخواند!»
این کتاب داستانی تراژیک و طنزآلود دارد که با نگاهی انتقادی به نقد جهان مدرن و روابط انسانی حاکم بر آن می‌پردازد.

عنوان: مردی بنام اوه
نویسنده: فردریک بکمن
مترجم: فرناز تیمورازف  
کتاب مردی به نام اوه
دوستی دارم بنام اسماعیل، خدا رحمت کنه یه دومادی داشتن بنام مصطفی که دقیقا جلو خونه اسماعیل اینا یه زمین خرید که جلو خونه پدرزن ساختمون بسازه. پدرزن هم که بازنشسته و ماشاالله حسابی فعال خیلی از کارای خونه رو انجام می داد چون داماد درگیر کارای خودش بود.
دوران مجرّدی خیلی شدید با اسماعیل رفت و آمد داشتم و وقتی می رفتم دم درشون، خیلی وقت ها با بابای اسماعیل هم که تو زمین روبرو بود و داشت به سیمان آب می داد و یا کارای دیگه انجام می داد روبرو می شدم
دانلود آهنگ جدید مهران معصومی بنام حال خوش برای دانلود این موزیک زیبا به ادامه مطلب بروید
 ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی حال خوش از مهران‌معصومی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ 
ادامه مطلب
امیر شهیار هاج و واج
دانلود آهنگ امیر شهیار بنام هاج و واج
Amir Shahyar Haj O Vaj
دانلود آهنگ جدید امیر شهیار بنام هاج و واج
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی هاج و واج امیر شهیار با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک امیر شهیار بنام هاج و واج با لینک مستقیم و پخش آنلاین
موزیک هاج و واج امیر شهیار
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ هاج و واج با صدای امیر شهیار
موزیک هاج و واج امیر شهیار
آهنگ ایرانی امیر شهیار بنام هاج و واج
متن آهنگ گروه سون بنام وقتو بی وقت

وقت و بی وقت دلم برای تو تنگ میشه
سر چشمای تو زندگیم جنگ میشه
وقتو بی وقت همش دلم تو رو میخوادت
تو نمیدونی ولی همش میرم تو یادت
بی تو یک شبم نشد یه لحظه خوابم ببره
حسی که دادی به من از سرم نمیپره
عشق همین یک کلمه است یعنی دوست دارم
یعنی اصلا نمیخوام چشم ازت بردارم
درد یعنی یه دنیا حرف تو قلبم هست
که اگه بهت نگم میدمت از دست
تو کی هستی که دلم واسه چشمات رفت
گم شدم توی نگات زندگیم پات رفت
اولین باره دلم به کسی دل

دانلود آهنگ جدید بهنام حاجی زاده بنام بند بند دلم با بالاترین کیفیت
Download New Music Behnam Hajizadeh – Band Bande Delam
ترانه و آهنگ:‌ بهنام حاجی زاده و الناز اسفندفرد
تنظیم: میثم اکبری , گیتار: مجتبی تقی پور

دانلود با کیفیت 320 - 6.80 مگابایت
دانلود با کیفیت 320 - 6.80 مگابایت

دانلود آهنگ جدید بهنام حاجی زاده بنام بند بند دلم
دانلود با کیفیت 128 - 2.80 مگابایت
دانلود با کیفیت 128 - 2.80 مگابایت

متن آهنگ علیرضا طلیسچی بنام سختگیر
رو تو گیرم رو کسی نیستم ولی هیچی تو دلم نیستتو. دلم جز تو کسی نیست نه تو دلم نیستی بفهمیرو هوا میبرنت بس که نمک داری ولی من عاشقتم خب مگه شک داریمن سختگیرم ولی سخت میرم تو نباش و ببین چجوری میمیرمقلبم گیره خوبیم اینه که تو دنیا روی تو گیرم روی تو گیرم
نفسم بسته به چشمات و دلم وصل بهتفکر میکردم احتیاجی نیست ولی هست بهتوای امون از دلت آی امون از دلتاومدم دلو یهو اول ندم از قصد به توحالا حسم از همیشه بیشترم هست ب
بیوگرافی هومن سیدی
هومن سیدی متولد 8 آذر سال 1359 در رشت کارگردان، فیلمنامه‌نویس و بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون است. وی فرزند دوم خانواده است. او دو برادر بنام حامد و هامون و یک خواهر بنام هیلدا دارد.
در ادامه به موارد زیر میپردازیم :
زندگی‌نامه
کارگردانی
آثار سینمایی و تلوزیونی
جوایز و نامزدی ها

ادامه مطلب
زهی بندگان را خداوندگار// خداوند را بنده حق گذار 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
پارچه های کاور مبل قدمتی دیرینه در صنعت نساجی کشورمان دارند به طوریکه میتوان به نیم قرن اشاره کرد ولی بدلیل کیفیت بالایی که داشتن در بین فروشندگان و بازار پارچه بنام پارچه ترک عرضه میشدند و مصرف کننده گان نیز  به ندرت متوجه این موضوع می شدند. از دلایل اصلی این موضوع اطلاع رسانی ضعیف و رسانه ای نشدن اینگونه تولیدیها بود که زحمت بافت و تولید برای کارگران ایرانی بود و در زمان فروش بنام کشور بیگانه عرضه میگردید
ادامه مطلب

دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام دل خون با بالاترین کیفیت
Download New Music Shahab Mozaffari – Dele Khoon
آهنگساز: بابک زرین , ترانه سرا: مهرزاد امیرخانی
تنظیم کننده: بهتاش زرین و حامد حسینی
میکس و مستر: مهیار رحیمی

ادامه مطلب
متن آهنگ پازل بند بنام دنیام شدی رفت

حتی فکرشم نکن یه روزی جا بزنم مینویسم امضا میکنم میمونم
عاشقی سخته خودم میدونم تو کاریت نباشه بیا سرتو بزار رو شونه ام
از خودم کم میکنم که بهت اضافه شه تو نباشی هرچی که میخواد بشه اصلا بزار بشه
در میام توی هرکی که بخواد یه جوری با تو بد بشه هی
دنیام شدی رفت واسه قلب من بمونی تا رو به راه شم
آب و جارو کن برام که سر به راه شم خوش به حال من اگه مال تو باشم هی
خنده هات وقتی بدن آب رو آتیشه وقتی باشی آسمون رو میشه
ع
دانلود آهنگ جدید هادی کرمی بنام گئدیرم ,دانلود آهنگ جدید هادی کرمی بنام گدیرمودانلود آهنگ ترکی هادی کرمی بنام گئدیرم.

با گلین موزیک به روز باشید دانلود تمامی آهنگ های روز

گلین موزیک

برای دانلود آهنگ مورد نظر کلیک کنید
دانلود آهنگ جدید حسین خراسانی بنام نرو با بالاترین کیفیت
Download New Music Hossein Khorasani – Naro
ترانه سرا: کارن موسوی , موزیک: حامد میران تنظیم: حامد برادران , عکس و کاور: بهار ایروانی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی
فیش حج بصورت وکالتی نخرید + نحوه صحیح خرید آن
خریداران محترم فیش حج لطفا به دلایلی که در ادامه می گوییم فیش حج بدون مجوز انتقال و بصورت وکالت محضری خریداری نکنید!
برای خرید فیش حج ممکن است با فروشندگان زیادی تماس بگیرید و مشخصات کامل اعم از ( تمتع یا عمره بودن، تاریخ ثبت نام، اولویت اعزام و …) را کامل به شما بگویند
حتی در بعضی مواقع ممکن است قیمت کمتری نسبت به سایر فروشندگان به شما پیشنهاد بدهند و قراری در دفتراسناد رسمی بابت وکالت فروش با شما
متن آهنگ حمید هیراد بنام ای وای

یه چال روی گونه دو ابروی کمونت دلمو میکشونه روز وصالمونه آره روز وصالمونهعشقی که بینمونه آره مال هردومونه میگذره این زمونه عشقه فقط میمونه عشقه فقط میمونهای وای ای وای من دلبر زیبای من من به تو مینازمای وای ای وای من مستی دنیای من من به تو میبازمخوشبختم از آنکه کنار من تو هستی خوشحالم از آنکه به قلب من نشستیخوشبختی من اینه چشمام تورو میبینه دلم آروم میگیره دلم آروم میگیره دلم آروم میگیرهای وای ای وای من دلب
دانلود آهنگ سوگند و زخمی|می گذره+ پخش آنلاین + متن
♬♪♪♫♪♬
Download Music Sogand |Migzare +Text

Download Ahang Jadid Sogand ,Zakhmi |Migzare 
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ میگذره از سوگند و زخمی لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
دانلود آهنگ سوگند زخمی میگذره
متن آهنگ جدید سوگند و زخمی بنام می گذره
♬♪♪♫♪♬
این روزا می گذره ، وقتی دوده می پره
وقتی تازه می فهمی ، چیه زندگی بهتره
چرا زندگی بهتره ، چرا زندگی بهتره
بزار آروم بگیرم ، بزار روزام بگذره
♬♪♪♫♪♬
زندگی جدیداً تلخ
دانلود آهنگ جدید پوریا پوتک-میتیکومان+متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
Download  Music By Putak Called Mitikoman+Text

Download  Ahang Jadid Puria Putak-Mitikoman
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ جدید پوتک بنام میتیکومان لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

برای دانلود آهنگ جدید پوریا پوتک| میتیکومان روی لینک های زیر کلیک کنید:
پخش آنلاین آهنگ جدید پوریا پوتک بنام میتی کومان:مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ میتوی کومان پوریا پوتک

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  

برچسب ها:
دانلود آهنگ فرزاد فرخ خواب ( کیفیت اصلی MP3 )
سوپرایز بزرگ فرزاد فرخ با آهنگ بنام خواب همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک با لینک مستقیم
Exclusive Song: Farzad Farokh – Khab With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir

متن آهنگ فرزاد فرخ خواب:
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
در خواب تورا دیدم ، دیدم که اینجایی…
♫♪♭
عطرت مرا مست کرد ، گفتی که میمانی…
♫♪♭
چشم به نگاهت بود ، دستت نوازش کرد …
♫♪♭
قلبی که تو را هر شب تا صبح ستایش کرد…
♫♪♭
چشمان تو مرحم بود ، بر زخم من ویرانه…
♫♪♭
عشقت مر
متن آهنگ روزبه بمانی بنام یعنی تموم

یعنی تموم حس میکنم این آخرین روزای با هم بودنه
یعنی تموم باید برم وقتی دلت با رفتنه
میروم ولی هرجا برم رویای تو صد ساله دیگه ام با منه
میروم ولی یادم بیوفت هرجا چراغی روشنه
من آرزویی بعد تو ندارم بخوام کنار تو بزارم بری
دووم نمیارم این زندگی رو بعد تو نمیخوام
آخه برام همه دنیام تویی دارو ندارم
میری تحمل میکنم تنهاییو با اینکه میدونم دلت با خونه نیست
میری میمونم بهت ثابت کنم هرکی تحمل میکنه دیوونه نیست
رو
برای دانلود اینجا کلیک نمایید
محسن چاووشی مترو
 دانلود آهنگ جدید محسن چاووشی بنام مترو

Mohsen Chavoshi – Metro

آهنگ جدید محسن چاووشی بنام مترو
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰

متن آهنگ جدید  محسن چاووشی بنام مترو
♫♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
کانال تلگرامی آیتک موزیک
https://t.me/Aytakmusic_ir
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت آیتک موزیک
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
با آیتک موزیک بروز باشید
⇐ صفحه اصلی سایت ⇒
برای دانلود ا
متن آهنگ عماد طالب زاده بنام منو عاشقم کرد
اسیر توام بیخیال منی نگرا منی بی قرار توام
نگاه تو دریای آرامشه گرفتار چشم خمار توام
گره خورده قلبم به رویای تو که بی تابم از دست چشمای تو
تو زیبای عاشق کش قلبمی نمیتونه باشه کسی جای تو
دوتا چشم جادوت خم طاق ابروت پریشانی موت منو عاشقم کرد
امون از تو ای وای نگاهای گیرات همین دلبری هات منو عاشقم کرد
اگه بی قرارم برای دلت دل بی قرارم فدای دلت
تمام وجودم به نام توئه منو کاش بزاری یه جای دلت
تو داری دلم رو
برای دانلود اینجا کلیک نمایید
وصال گویچلی تک تنها
دانلود آهنگ ترکی وصال گویچلی بنام تک تنها

Vusal Goycayli – Tek tenha

دانلود آهنگ وصال گویچلی بنام تک تنها
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰

متن آهنگ ترکی وصال گویچلی بنام تک تنها
♫♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
کانال تلگرامی آیتک موزیک
دانلود آهنگ جدید ترکی از سایت آیتک موزیک
با آیتک موزیک بروز باشید
⇐ صفحه اصلی سایت ⇒

متن آهنگ فریدون اسرایی بنام شب روشن

منم و یه قلب عاشق تو شبای بی قراری وقتی دلگیرم و دلتنگ تو هوای منو داری تویی یه چراغ روشن منم و یه شهر تاریک تویی یه عشق بی مرز منم و یه قلب کوچیک نفس من شب روشن کجایی سخته از تو دل بریدن کجایی تو که دوری نفسی نیست کجایی من امیدم به کسی نیست کجایی به هوای نفس تو زنده موندم خسته بودم خودمو تا تو رسوندم من به حرف این جماعت دل نبستم تو به دادم برس امشب که شکستم نفس من شب روشن کجایی سخته از تو دل بریدن کجایی تو که دو
دانلود آهنگ جدید حامی ادهم بنام تیر خلاص با بالاترین کیفیت
Download New Music Hami Adham – Tire Khalas
ترانه: کارن موسوی , آهنگ: حامد میرانتنظیم: ایمان تیموریان , میکس و مسترینگ: حامد برادران
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید پوریا پوتک-میتیکومان+متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬

پخش آنلاین آهنگ جدید پوریا پوتک بنام میتی کومان:مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ میتوی کومان پوریا پوتک

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  

برچسب ها:
دانلود آهنگ جدید پوریا پوتک و علی مجیدی| میتیکومان+متن + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  

از شیشه هایی که پشت آن رنگ شده در موارد مختلفی از جمله فضاهای آموزشی-بهداشتی، ساختمان های تجاری و مسکونی استفاده می گردد. و با توجه به کیفیت و طول عمر این محصول دامنه ی آن هر روز گسترده تر می شود. در حال حاضر با توجه به توسعه علم نانو و بوجود آمدن رنگ های سرامیکی در چند سال اخیر استفاده از شیشه جهت مصارف مختلف جایگزین محصولات سنتی قبل گردیده، یکی از مواردی که به آن می شود اشاره کرد استفاده از شیشه به جای وایت بردهای معمولی بنام گلسبرد و همچنین
خوردن هندوانه باعث شادابی فرد می‏ شود و از آنجا که هندوانه حاوی 92 درصد آب است، آب بدن را به خوبی تأمین می‏ کندو مصرف این میوه در فصل تابستان بسیار مفید است.
به گزارش روز شنبه ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی تهران، هندوانه گیاهی است یک ساله و یک پایه، ساقه آن خزنده بر روی زمین قرار دارد و برگ‏ های آن پهن با بریدگی‏ های عمیق می‏ باشد. میوه هندوانه آبدار و خوشمزه است. نژادهای مرغوب و متنوعی از آن در نواحی مختلف ایران پرورش می‏ یابد.
هندوانه دارای و
دانلود آهنگ مهرزاد امیرخانی کولی + متن و کیفیت عالی
ترانه بسیار زیبا و جدید مهرزاد امیرخانی بنام کولی از رسانه جاز موزیک
Exclusive Song: Mehrzad Amirkhani | Koli With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
متن آهنگ مهرزاد امیرخانی کولی :
کولی ام کنج خیابونم عاشقی بی
♬♫♪ سر و سامونم خوب و بود اینم که هستم ♬♫♪♬♫♪ کو تا تو کوتاه بیای عشقم کو تا تو ♬♫♪
جاز موزیک
منو بخوای عشقم قاب عکس بودم شکستم♬♫♪ خوب و بد اینم که هستم ♬♫♪♬♫♪ میبری دل دیوونمو هی
غزل پُست مدرن بنام « نامردِ پیروز ؛ مظلومْ خلاص » از اینجانب « پاسبان پارسی »
عذاب روی سَرم خراب شدچیزی به مانند این نیستنامردی بیداد میکنه توو شهرنامرد شخص بَدی نیست؟
×××
وجه مشترک ، منافع و پولشده برای همه مشخصتوی زندگی سَرَک میکشهبنامِ حقِ پاکِ مقدس
×××
بگذار آرام و آسوده باشدشخصِ نامرد مخالفِ هدفآزادی برای او همیشه مهیاستتوی خیابان بار میکند و میکشد عَلَف
×××
مظلوم‌ها چوب سادگی را میخورندبه چی میان آمد این دفتر؟حکایت‌ها همچنان باقی
بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران، بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد تهران مرکز است، از منشی گری به بازیگری و حالا تاجر و مالک برند لباس و جواهرات اختصاصی است خانواده پدرش کارخانه تولید ابزار ایمنی داشت و مادرش خانه دار می باشد، یک برادر بنام بهزاد و یک خواهر بنام تینوش دارد و اصالتا بختیاری هستند
پدر و مادر بهنوش بختیاری:
ادامه مطلب
متن آهنگ بهنام صفوی بنام بازی

کسی جز خود تو شبیه تو نیستنمی تونم اصلا شبیه تو شمرسیدن به تو غیر ممکن شدهنمی دونم اصلا به چی دلخوشمتو انقدر خوبی که دریا شدینمی گم خودت رو تو من غرق کننه می شه که با تو مساوی بشمنه می شه بگم با خودت فرق کنمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داریمن این بازی رو می بازمتو از قلبم خبر داریتو چشمات آس گم می شهیه عالم برگ سر داری
دیگه بسه حرفامو یادم نیارکه هرچی بهت گفتمو از برمهن
متن آهنگ سالار عقیلی بنام نگار
دوستش میدارم و دردم نمیداند نگار
مبتلایش کن به دردم
ای طبیبا بی شمار
هرچه کردم مهربانی
بی وفایی کرد مرا
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
طاقتم تاب است و گشتم
بی تحمل این زمان
با شکیب و بی صبور
از درد دوری های یار
بیم رسوایی نمانده
آبرویم رفت و رفت
تا شدم انگشت نمای کوی و برزن
ای نگارا عشق من را
از نگاهم بر بخوان
ای طبیبا کو دوای درد
بی درمانِ یار
گر بماند یک نفس از عمر باقی
م
دانلود آهنگ جدید راغب بنام شالت با بالاترین کیفیت
Download New Music Ragheb – Shalat
ترانه: محمد سلطانی , آهنگ: راغب و محمد سلطانیتنظیم، میکس و مسترینگ: حامد برادران
دانلود با کیفیت 320 - 7.30 مگابایت

متن آهنگ سینا سرلک بنام دختر گل فروش

سختیای زندگی رو نمیشه آسون گرفت با حلب پاره نمیشه سقفی تو بارون گرفت نون بیار کباب ببر اسم یه بازى بود فقط تو صف شلوغ فقر حتى نمیشه نون گرفت این روزا از رو ندارى عاشق و معشوق میشن من یه لیلى میشناسم مهرشو از مجنون گرفت دختر گل فروش از بس که گلاشو نفروخت کاسه ی گدایى رو به سمت این و اون گرفت مردی که گلیمشواز توی آب در نیاورد یه اتاق بی اجاره گوشه ی زندون گرفت هیچ کسی زیر پرش گله رو به چرا نبرد نی شکست و رنگ زوز
گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
متن آهنگ مهدی یغمایی بنام شهر آشوب
دل از ما میبرد دائم نگاری که تو باشی
جهان خلاصه است به کناری که تو باشی
برایت به جز عشق چه شعری بسرایم
که از شوق تو ای عشق غم از دل بزدایم
من برایت بی قرارم فدایت هر چه دارم
چه حالی بهتر از این که باشی در کنارم
بخند آرام جانم چه کردی مهربانم
که جاری می شود اسم تو دائم بر زبانم
عاشق منم باور کن ای جان فقط لب تر کن
با خنده هایت جانا حال مرا بهتر کن
شیرین شهر آشوبم تا با تو هستم خوبم
تنها تویی محبوبم ای جان
من برایت ب

متن آهنگ مهدی یغمایی بنام شهر آشوب
دل از ما میبرد دائم نگاری که تو باشی
جهان خلاصه است به کناری که تو باشی
برایت به جز عشق چه شعری بسرایم
که از شوق تو ای عشق غم از دل بزدایم
من برایت بی قرارم فدایت هر چه دارم
چه حالی بهتر از این که باشی در کنارم
بخند آرام جانم چه کردی مهربانم
که جاری می شود اسم تو دائم بر زبانم 
عاشق منم باور کن ای جان فقط لب تر کن
با خنده هایت جانا حال مرا بهتر کن
شیرین شهر آشوبم تا با تو هستم خوبم
تنها تویی محبوبم ای جان
من برای
شهاب بخارایی دلبری تو
دانلود آهنگ شاد شهاب بخارایی بنام دلبری تو
برای دانلود فول آلبوم شهاب بخارایی اینجا کلیک کنید
دانلود موزیک شهاب بخارایی بنام دلبری تو با لینک مستقیم و پخش آنلاین
موزیک امیر عرشیا
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی دلبری تو شهاب بخارایی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید شهاب بخارایی بنام دلبری تو
دانلود موزیک شهاب بخارایی بنام دلبری تو با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی شهاب بخارایی بنام دلبری تو
Shahab Bokharaei Delbari To

دانلود آهنگ سوگند بنام میگذره+ پخش آنلاین + متن
♬♪♪♫♪♬
Download Music By Sogand Ft Zakhmi |Migzare +Text

Download Ahang Jadid Sogand ,Zakhmi |Migzare 
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ میگذره از سوگند و زخمی لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
دانلود آهنگ سوگند زخمی میگذره
متن آهنگ جدید سوگند و زخمی بنام می گذره
♬♪♪♫♪♬
این روزا می گذره ، وقتی دوده می پره
وقتی تازه می فهمی ، چیه زندگی بهتره
چرا زندگی بهتره ، چرا زندگی بهتره
بزار آروم بگیرم ، بزار روزام بگذره
♬♪♪♫♪♬
زندگی جدی
چارتار گله کن
دانلود آهنگ چارتار بنام گله کن

دانلود آهنگ جدید چارتار بنام گله کن
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی گله کن چارتار با بالاترین کیفیت
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ گله کن با صدای چارتار
دانلود موزیک چارتار بنام گله کن با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی چارتار بنام گله کن
Chaartaar Gele Kon

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

متن آهنگ علی لهراسبی بنام تو رو دارم
از قبل تو برخورد هات فهمیدم آینده دارم باهات
تو اومدی که با تو ثابت شه هیچکی بعد تو نمیتونه دیگه بیاد جات
انقدر حرف دارم که براش تو قلبم حتی جا ندارم
خیلیه یه آدم اینجوری بتونه بگه تو انتخابم اشتباه ندارم
من خیلی خوشبختم که تو رو دارم سر کن با عشقم تنها نزارم
خوشبختی یعنی که تو آرزومی هر وقت بخوامت همیشه پیشمونی
من ترس از دست دادن ندارم خیال دل پس دادن ندارم
محاله وقتی از خدا یه چیزی میخوام نگفته باشم اسم
متن آهنگ علی لهراسبی بنام تو رو دارم
از قبل تو برخورد هات فهمیدم آینده دارم باهات
تو اومدی که با تو ثابت شه هیچکی بعد تو نمیتونه دیگه بیاد جات
انقدر حرف دارم که براش تو قلبم حتی جا ندارم
خیلیه یه آدم اینجوری بتونه بگه تو انتخابم اشتباه ندارم
من خیلی خوشبختم که تو رو دارم سر کن با عشقم تنها نزارم
خوشبختی یعنی که تو آرزومی هر وقت بخوامت همیشه پیشمونی
من ترس از دست دادن ندارم خیال دل پس دادن ندارم
محاله وقتی از خدا یه چیزی میخوام نگفته باشم اسمتو
بنام خالق آزادگی بهر سازندگی
باز خرداد است و یاد آزادگی 
خرمشهر است و این همه مردانگی
بهار و سوز گرمای بی مثالش
خرداد آمده شادی سوم همیشگی
شهر من کاش شادیت پیوسته بود
ترکهای  لب این شط وابسته بود
گرم بهر خاک همچو آتش تیرگان
کاش انصاف بود بهر این دلدادگان
مردمی که با جان و دل عاشق جانبازی
صدافسوس مانده اند در حسرت سازندگی
سالها جای ترکش مانده روی دیوارها
رد خون عشق یاران مانده در دیدارها
شهر من شهر خدا ای جان فدا
انهمه عشق بازان آمدند بهر خدا
متن آهنگ حمید عسکری بنام رفت دلم

امون از اون چشمای بی همتا ببین چه کارایی دستم داد
عاشق شدم رفت دلم از دست یه لحظه که چشمم به تو افتاد
امون از اون موهای صافت دل منو میبره دریا
امون از اون احساسی که دارم شبیهش نیست تو همه دنیا
دوست دارم آی دوست دارم تو رو دوست داشتن شده کارم
چشمای سیاه تو منو داره میکشه آره من دوست دارم به همین دلم خوشه
من میترسم که یه روزی تو بری از دستم
کار از این حرفا گذشته بدجوری وابسته ام
چشمامو بخاطر تو رو همه بستم همه ی هس
متن آهنگ حمید عسکری بنام رفت دلم

امون از اون چشمای بی همتا ببین چه کارایی دستم داد
عاشق شدم رفت دلم از دست یه لحظه که چشمم به تو افتاد
امون از اون موهای صافت دل منو میبره دریا
امون از اون احساسی که دارم شبیهش نیست تو همه دنیا
دوست دارم آی دوست دارم تو رو دوست داشتن شده کارم
چشمای سیاه تو منو داره میکشه آره من دوست دارم به همین دلم خوشه
من میترسم که یه روزی تو بری از دستم
کار از این حرفا گذشته بدجوری وابسته ام
چشمامو بخاطر تو رو همه بستم همه ی هس
سید رضا ہاشمی کی فارسی تحریر کا اردو ترجمہ
مترجم صائب جعفری
اپریل ۲۰۱۹
بنام خدائے رحمان و رحیم
#عرفان، ایک شادی شدہ مرد ہے جو اچانک ایک معشقہ میں گرفتار ہوجاتا ہے، اس کو ہدف کے حصول میں بہت سےواقعات پیش آتے ہیں۔۔۔۔۔
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بی خبر از تو از حجت اشرف زاده
ترانه‌ی شیندنی با صدای خواننده حجت اشرف زاده بنام بی خبر از تو همراه با متن و لینک رایگان
مست و خراب عطر گیسوی توامآهنگسازی : محمد محتشمی / شاعر : امید صباغ نو و محمد محتشمی / تنظیم کننده : علی بیات
Exclusive Song: Hojjat AshrafZade – “Bi Khabar Az To” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ بی خبر از تو حجت اشرف زاده
بی خبرم از تو و من تاب ندارم بعد تو خود را به که باید بسپارماز دل من کم نشده مهر تو ماهم دلبر من غیر تو دل یار نخواهدمست
برای دانلود آهنگ کلیک کنید

دانلود آهنگ ترکی منا علیو به نام دانیشارام
Download New Music Mena Aliyev Danişaram

دانلود آهنگ ترکی منا علیو بنام دانیشارام
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰
متن آهنگ ترکی منا علیو بنام دانیشارام
ای دی کانال تلگرامی آیتک موزیک

برای دانلود آهنگ کلیک کنید
رادمان ایران
دانلود آهنگ بسیار زیبای رادمان بنام ایران
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ ایران با صدای رادمان
شعر سهیل عبدی تولید موزیک مجید حائری و آیدین‌ برزگر
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی ایران رادمان با بالاترین کیفیت
آهنگ ایرانی رادمان بنام ایران
دانلود موزیک رادمان بنام ایران با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی رادمان بنام ایران
Radmaan Iran

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

رستاک انتقام
دانلود آهنگ بسیار زیبای رستاک بنام انتقام
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ انتقام با صدای رستاک
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی انتقام رستاک با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید رستاک بنام انتقام
دانلود موزیک رستاک بنام انتقام با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی رستاک بنام انتقام
Rastaak Entegham

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

متن آهنگ امین حبیبی بنام تو دنیامو عوض کردی
من اینجوری نبودم تو منو دیوونه کردی تو بودی که منو مست شبو پیمونه کردی
من اینجوری نبودم تو شدی بلای جونم تو باعث شدی من عاشق بشم از عشق بخونم
تو دنیامو عوض کردی من اهل عشق نبودم بخاطر تو و چشماته که انقدر حسودم
حسادت میکنم حتی به عطر رو لباست دلم میخواد فقط یک عمر به من باشه حواست
هر بار که میبینم تو رو قلبم تند تر میزنه این دل برای دیدنت هر روز پر پر میزنه
هربار که میبینم تو رو انگار تو رویا گم شدم از
متن آهنگ امین حبیبی بنام تو دنیامو عوض کردی
من اینجوری نبودم تو منو دیوونه کردی تو بودی که منو مست شبو پیمونه کردی
من اینجوری نبودم تو شدی بلای جونم تو باعث شدی من عاشق بشم از عشق بخونم
تو دنیامو عوض کردی من اهل عشق نبودم بخاطر تو و چشماته که انقدر حسودم
حسادت میکنم حتی به عطر رو لباست دلم میخواد فقط یک عمر به من باشه حواست
هر بار که میبینم تو رو قلبم تند تر میزنه این دل برای دیدنت هر روز پر پر میزنه
هربار که میبینم تو رو انگار تو رویا گم شدم از
دانلود آهنگ علی اصحابی خیال باطل | متن و بهترین کیفیت
ترانه ای جدید از علی اصحابی بنام خیال باطل با بهترین کیفیت از جاز موزیک
Exclusive Song: Ali Ashabi | Khiyal Batel With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ علی اصحابی خیال باطل
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
سرم اومد از هرچی میترسیدم سرم تو برف بود انگاری نمیدیم ♩♬♫من که تا حرفی از عشق میشد میخندیدم عاشقش بودم فقط نمیفهمیدمکم نکرد از خستگی های من بیمار پشت هر چی بین قلبامون همش دیوار ♩♬♫
دانلود آهنگ علی اصحابی خیال
راغب شالت
دانلود آهنگ بسیار زیبای راغب بنام شالت
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ شالت با صدای راغب
دانلود آهنگ جدید راغب بنام شالت
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی شالت راغب با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک راغب بنام شالت با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی راغب بنام شالت
Ragheb Shalat

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download
متن آهنگ افشین آذری بنام جان جان

گوزلریوین قاره سی آی یاندیریپ
یاندیریپ منی یاندیریپ منی
بو اوریین یاره سی آی یاندیریپ
یاندیریپ منی یاندیریپ منی
جان جان ده گوروم نیه من سنی چوخ سئومیشم
جان جان ده گوروم نه قدر قلبینه گچمیشم
جان جان ده گوروم نیه من سنی چوخ سئومیشم
جان جان ده گوروم نه قدر قلبینه گچمیشم
سنین عشقین نفس دی منه بیر عمر بس دی
اینانمیرسان الین قوی قلبیم اوسته گور نه سس دی
منیم عشقیمده سن سن منیم عمرومده سن سن
منیم جانیمدا سن سن آی س
مولوی، پیونددهندهٔ ملت‌ها 
جلال‌الدین محمد بلخی معروف به مولوی (‎۶ ربیع‌الاول ۶۰۴، بلخ یا وخش - ۵ جمادی‌الثانی ۶۷۲ هجری قمری، قونیه) از مشهورترین شاعران فارسی‌زبان ایرانی‌تبار است. نام کامل وی «محمد ابن محمد ابن حسین حسینی خطیبی بکری بلخی» بوده و در دوران حیات به القاب «جلال‌الدین»، «خداوندگار» و «مولانا خداوندگار» نامیده می‌شده‌است. در قرن‌های بعد (ظاهراً از قرن ۹) القاب «مولوی»، «مولانا»، «مولوی رومی» و «ملای رومی» برای وی
متن آهنگ سیروان خسروی بنام تنها نزار

دزدیدی از من ، آرزو هامومن از تو دارم ، تنهاییاموپروازو دیدیم ، بال و پرت رفتخاطره هامون ، از خاطرت رفتتنها نذار ، این دیوونه روخالی نکن ، تو این خونه رووقتی نیستی ، واسه کی بخونمتو نباشی ، واسه چی بمونمهر جایِ این شهر ، ردِ من و توکی عاشقی کرد ، قدِ من و توگفتی میمونی ، اما دلت رفتخاطره هامون ، از خاطرت رفتخیلی وقته که این خیابونتوو بارون ندیده ما رو با همدیگهبدونِ تو که دنیامی نهنمیخوام یه لحظه دنیا رو
دانلود آهنگ روزبه نعمت الهی ای یار غلط کردی + کیفیت 320 و 128
جاز موزیک ، همین حالا دانلود کنید آهنگ جدید روزبه نعمت الهی بنام ای یار غلط کردی با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Roozbeh Nematollahi – Ey Yar Ghalat Kardi With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ای یار غلط کردی روزبه نعمت الهی───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ای یار؛ غلط کردی با یارِ دگر رفتی!●♪♫
از کار خود افتادی؛ در کارِ دگر رفتی●♪♫
صد بار ببخشودم، بر تو به تو بنمودم…●♪♫
ای خویش پسندیده؛ هین بارِ دگر رفتی!●♪
دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش + متن و بهترین کیفیت
تصنیف زیبا و شنیدنی محمدرضا شجریان بنام بهار دلکش همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Mohammadreza Shajarian – Bahare Delkash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محمدرضا شجریان بهار دلکش
بهار دلکش رسید و دل به‌جا نباشداز آن‌که دلبر دمی به فکر ما نباشددر این بهار ای صنم بیا و آشتی کنکه جنگ و کین با من حزین روا نباشدصبحدم بلبل، بر درخت گل، به‌خنده می‌گفتنازنینان را، مه‌جبینان را، وفا نباشد
اگر ک
دانلود آهنگ علی زند وکیلی بهار دلنشین | متن و بهترین کیفیت
آهنگ زیبا و بسیار شنیدنی علی زند وکیلی بنام بهار دلنشین همراه با متن و دو کیفیت 320 و 128
Exclusive Song: Ali Zand Vakili – “Bahare Delneshin” With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ علی زند وکیلی بهار دلنشین
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
تا بهار دل نشین آمد به سوی چمن♬♫♪ ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن ♬♫♪چون نسیم نو بهار برآشیانم کن گذر♬♫♪ تا که گلباران شود کلبه ی ویران من ♬♫♪تا بهار زندگی آمد بیا آرام جان♬♫♪ ت
دانلود آهنگ مرتضی پاشایی روزای سخت | متن و بهترین کیفیت
ترانه زیبای زنده یاد مرتضی پاشایی بنام گریه روزای سخت همینک آماده دانلود است
Exclusive Song: Morteza Pashaei | Roozhaye Sakht With Text And Direct Links In jazzMusics.blog.ir
متن آهنگ مرتضی پاشایی روزای سخت
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بارون صدای احساسه دل بارون چشات میشناسهتو رو از دست دادم توی لحظه آدم دنیاشو میبازه ♫♪تلخه سکوته این خونه آخه غیر از خدا کی می دونه ♫♪تو دلم آتیشه با تو بهتر میشه حال این دیوونه ♫♪
جاز موزیک
این رو
دانلود آهنگ عماد طالب زاده خیال تو { کیفیت خوب و عالی }
موزیک جدید برای طرفداران با صدای عماد طالب زاده با آهنگی بنام خیال تو از جاز موزیک
Exclusive Song: Emad Talebzadeh | Khiale To With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ عماد طالب زاده خیال تو
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بهت بدجوری وابسته ام که اینجوری بهم ریختمهمه حرفامو تا امروز نگفتم تو دلم ریختم ♫♪♭تو پیشم نیستی و هرشب دارم از غصه می پوسم ♫♪♭دلم میگیره وقت خواب که چشماتو نمی بوسم ♫♪♭
 دانلود آهنگ عماد طالب زا
متن آهنگ مهدی احمدوند بنام درد

عشق درد خیلی هارو دیوونه کرده
وقتی اسیرت کنه روزای خوشت بر نمیگرده
همیشه معشوق شو عاشق مثل برده
همیشه عاشق قبلشو یه جایی گم کرده
افتادم به پای اون که نمیخوادم
وقتی همه دنیا تو رو یاد شه یه آدم
بفهمی ای کاش که هنوز هستی تو یادم
بخاطر عمری که من پای تو دادم
چندتا خط ترس دارم باهاتو چندتا خطر داده
از وقتی تنها کردی منو تو خیابونا ول
یکیو ترجیه دادی به من غرور من شکست
وای تو چه درسی دادی به من عشق بدترین تجربه است
آز
متن آهنگ هوروش بند بنام شبای نیلوفری

صدا بزن منو بگیر ازم غمو شانه به شانهپا به پا بیا بگیر دست مرا ببر تو رویای شبونتنوازشم کن و دوباره عاشقم کن وبرای روییدن خنده رو لبات دلم میخواد خودم بشم بازم بهونتنیست بجز هوای تو در سرم با تو خوشم ای همه باورمآرام جان من تویی بمان کنار من همیشهمنو از این شبای نیلوفری از خواب خوش تا به کجا میبرینفس تویی و بس فقط بمان کنار من همیشهچشمانت منو سپرده دست رویابیا بشین در بر من تا خیره بشم به موج گیسوی چو دری
   این روایتی ست حقیقی از تجربه ی شخصی نویسنده  در مواجهه با پدیده ای اعجاز انگیز بنام عشق.     این اثر از دو اپیزود کوتاه تشکیل شده که به روایت مشترک از جانب دو سوی ماجرا میپردازد .  نوشته شده توسط شهروزبراری صیقلانی. 
ادامه مطلب
آرین یاری کیه کیه
دانلود آهنگ شاد آرین یاری بنام کیه کیه
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ کیه کیه با صدای آرین یاری
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی کیه کیه آرین یاری با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید آرین یاری بنام کیه کیه
دانلود موزیک آرین یاری بنام کیه کیه با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی آرین یاری بنام کیه کیه
Arian Yari Kie Kie

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

دانلود آهنگ رضا بهرام آتش | متن و کیفیت عالی
همینک شنونده ترانه جدید رضا بهرام بنام آتش از تو باشید از رسانه جاز موزیک
{ تیتراژ برنامه فرمول یک }
Exclusive Song: Reza Bahram | Atash With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ رضا بهرام آتش
من پریشان شده ی موی پریشان توام
کفر اگر نیست بگویم که مسلمان توام
من گرفتار توو موی سیاه تو شدم
من سرکش بخدا رام و به راه تو شدم
وای من هر نفست معجزه ای تازه کند
عشق آامد که مرا باتو هم اندازه کند
من که آتش شده ام به که تو دریا داری
بی
دانلود آهنگ جدید بهزاد لیتو بنام تو این شهر
آهنگ زیبا و بسیار شنیدنی بهزاد لیتو بنام تو این شهر همراه با متن و کیفیت اصلی
Song Exclusive Behzad Leito   “Too In Shahr” With Text And Direct Links In Media-Music
پخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ تو این شهر

ادامه مطلب

متن آهنگ محسن ابراهیم زاده بنام عاشقم
تو با دلم چرا با عشقم بگو چرا چرا رفتی و وفا نکردیچی خواستیم و چی شد چرا رفتن عادی شد تو به این دلم نگاه نکردیعاشقم به جون جفتمون قسم عاشقم میدونی خیلی بی کسم این دلم همیشه بی قرار توئهعاشقم به جون جفتمون قسم عاشقم میدونی خیلی بی کسم فکر تو همش توی سرم میدوئه♪♫♪ ♪♫♪ ♪♫♪ ♪♫♪دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام عاشقم♪♫♪ ♪♫♪ ♪♫♪ ♪♫♪تنهایی دردمه اینو میدونن همه تو با این دلم بگو چه کردیتو
دانلود آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب { دو کیفیت 320 و 128 }
امشب ترانه میثم ابراهیمی بنام عشق جذاب را از جاز موزیک دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Meysam Ebrahimi | Eshgh Jazab With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ میثم ابراهیمی عشق جذاب
کار و زندگی نمیذاره واسه آدم چشات نفسه که همینجوری میره براتیه شهرو دیوونه میکنی با اون عطر تنت میلرزه شهر موقع راه رفتنت راه رفتنتآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری بگم بهت که بشه حالیتوآخه چقد نفسی تو میمیرم بی تو دیگه چجوری ب
دانلود آهنگ محسن میرزازاده ناز مکه + کیفیت عالی
امروز ترانه زیبای محسن میرزازاده بنام ناز مکه آماده دانلود از جاز موزیک با کیفیت عالی
Exclusive Song: Mohsen Mirzazadeh | Naz Maka With Text And Direct Links In jazzMusic.blog.ir
متن آهنگ محسن میرزازاده ناز مکه
اله کچک ناز مه که / زنده خه له با مه کهاز وه خه گو یاره تمه / ایلچیان له خه را مه کهگولی خه دیسا وه کا / وره رونه سامن شه کهله حالی من تماشه که / اله کچک ناز مه کهزنده خه له با مه که / شیلواره چرخی مه کهاز وه خه گویاره تمه / ایلچیان وه
حامد جلیلی پدر
دانلود آهنگ بسیار زیبای حامد جلیلی بنام پدر
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ پدر با صدای حامد جلیلی
شعر احسان جاودان تنظیم مهدی شکارچی صدابردار مهدی نوری
تهیه شده در استدیو نوای ریحان
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی پدر حامد جلیلی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید حامد جلیلی بنام پدر
دانلود موزیک حامد جلیلی بنام پدر با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی حامد جلیلی بنام پدر
Hamed Jalili Pedar

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود ب
امیر حافظ بی رحم
دانلود آهنگ امیر حافظ بنام بی رحم
دانلود آهنگ جدید امیر حافظ بنام بی رحم
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی بی رحم امیر حافظ با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک امیر حافظ بنام بی رحم با لینک مستقیم و پخش آنلاین
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ بی رحم با صدای امیر حافظ
آهنگ ایرانی امیر حافظ بنام بی رحم
Amir Hafez Bi Rahm

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

متین صفرپور قرص ماه
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای متین صفرپور بنام قرص ماه
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ قرص ماه با صدای متین صفرپور
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی قرص ماه متین صفرپور با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید متین صفرپور بنام قرص ماه
دانلود موزیک متین صفرپور بنام قرص ماه با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی متین صفرپور بنام قرص ماه
Matin Safarpour Ghorse Mah

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

متن آهنگ رضا شیری بنام دلی میخوامت
من با دیگران رق دارم من دلی میخوامت
من تو رو فقط واسه خودت میخوام عادت دارم بهت
اونا تو رو دوست ندارن اونا لب و دهنن
شک نکن یه لحظه به دلم دلت رو بدش به من دلت رو بدش به من
دلتو نده دستشون اونا بده رسمشون بازی میکنن با احساست
دلتو نده دستشون اونا بده رسمشون آخه دل تو هم مثل دل من با احساسه
دلتو نده دستشون اونا بده رسمشون بازی میکنن با احساست
دلتو نده دستشون اونا بده رسمشون آخه دل تو هم مثل دل من با احساسه
آرومه
کوروش معظمی حال من
دانلود آهنگ کوروش معظمی بنام حال من
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ حال من با صدای کوروش معظمی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی حال من کوروش معظمی با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید کوروش معظمی بنام حال من
دانلود موزیک کوروش معظمی بنام حال من با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی کوروش معظمی بنام حال من
Kourosh Moazami Hale Man

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download
سید رضا ہاشمی کی فارسی تحریر کا اردو ترجمہ
مترجم صائب جعفری
اپریل ۲۰۱۹
بنام خدائے رحمان و رحیم
#عرفان، ایک شادی شدہ مرد ہے جو اچانک ایک معشقہ میں گرفتار ہوجاتا ہے، اس کو ہدف کے حصول میں بہت سےواقعات پیش آتے ہیں۔۔۔۔۔
ادامه مطلب
محسن رهام نفس جان
دانلود آهنگ زیبای محسن رهام بنام نفس جان
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ نفس جان با صدای محسن رهام
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی نفس جان محسن رهام با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید محسن رهام بنام نفس جان
دانلود موزیک محسن رهام بنام نفس جان با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی محسن رهام بنام نفس جان
Mohsen Roham Nafas Jan

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

متن آهنگ سینا سرلک بنام بهار

تقویم من با تو پر از عطر بهاربا خنده ی تو سال من تحویل میشهآرامش دنیامو مدیون تو هستمخوشبختیه من با نگات تکمیل میشهبرفایه خونه با حضورت آب میشندخورشید و با عشقت به قلبم هدیه کردیپیش از تو سرما سهم ما از زندگی بودتو با دل بی اعتماد من چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای خنده هایه توتو با دلم بگو چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام گردن من ننداز + متن +پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬Download New Music By Amir Tataloo | Gardane Man Nandaz
لطفا منبع رو ذکر کنید -منبع از سایت: rap-seda.blog.ir

لطفا منبع رو ذکر کنید -منبع از سایت: rap-seda.blog.ir

لطفا منبع رو ذکر کنید -منبع از سایت: rap-seda
شهاب مظفری مرد
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای شهاب مظفری بنام مرد
برای دانلود فول آلبوم شهاب مظفری اینجا کلیک کنید
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ مرد با صدای شهاب مظفری
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی مرد شهاب مظفری با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام مرد
دانلود موزیک شهاب مظفری بنام مرد با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی شهاب مظفری بنام مرد
Shahab Mozaffari Mard

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

آرمین ۲AFM رفت
دانلود آهنگ بسیار زیبای آرمین ۲AFM بنام رفت
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ رفت با صدای آرمین ۲AFM
شعر آرمین زارعی موزیک آرمین زارعی تنظیم پویا فرامرزی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی رفت آرمین ۲AFM با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید آرمین ۲AFM بنام رفت
دانلود موزیک آرمین ۲AFM بنام رفت با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی آرمین ۲AFM بنام رفت
Armin 2AFM Raft

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

پرشاد خلاصم کن
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای پرشاد بنام خلاصم کن
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ خلاصم کن با صدای پرشاد
شعر پرشاد موزیک پرشاد تنظیم مهدی بداقلو
میکس و مسترینگ مهدی بداقلو
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی خلاصم کن پرشاد با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید پرشاد بنام خلاصم کن
دانلود موزیک پرشاد بنام خلاصم کن با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی پرشاد بنام خلاصم کن
Parshad Khalasam Kon

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Dow
دانلود سریال ایزل دوبله فارسی
دوبله فارسی قسمت آخر148اضافه شد
سریال ایزلژانر: جرم و جنایت , درام , رازآلودسال ساخت : ۲۰۰۹محصول : ترکیهامتیاز: 8.2/10زبان : دوبله فارسیکیفیت : HDTV_480تعداد قسمت ها : ۱۴۸خلاصه داستان : عامر با دختری بنام آیسان دوست است. سردار، پدر آیسان به کمک دو دوست عامر به نامهای چنگیز و علی و به کمک خود آیسان، وی را طعمه یک دسیسه از پیش برنامه ریزی شده برای سرقت از یک کازینو قرار داده و او با خیانت دوستانش به عنوان گناهکار راهی زندان م
سال تولید : ۲۰۱۸
محصول : هند
ژانر : درام | عاشقانه | کمدی
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۹
کیفیت : HDCam 720p
کارگردان : Aanand L. Rai
ستارگان :  Katrina Kaif, Salman Khan, Shah Rukh Khan
خلاصه فیلم : داستان فیلم درباره ی یک کوتوله خیلی شرور بنام باوا سینگ (شاهرخ خان) میباشد که عاشق دختری معلول (انوشکا شارما) میشود ولی روز ازدواج اورا ترک میکند و فرار میکند و با یک سوپراستار بنام بابیتا (کاترینا کایف) اشنا میشود و…
ادامه مطلب
جلال فرجیان کاش
دانلود آهنگ جلال فرجیان بنام کاش
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ کاش با صدای جلال فرجیان
شعر مجید پور رحیمی تنظیم نوید اقبالی میکس و مسترینگ نوید اقبالی
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی کاش جلال فرجیان با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید جلال فرجیان بنام کاش
دانلود موزیک جلال فرجیان بنام کاش با لینک مستقیم و پخش آنلاین
آهنگ ایرانی جلال فرجیان بنام کاش
Jalal Farajian Kash

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128
Download

{مطالعات هشتم درس 6}
۱- دعوای کیفری مربوط به عملی است که برای مرتکب آن, دادگاه مجازات تعیین می کند ولی برای دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی درنظرنمی گیرد و فقط مرتکب عمل رابه دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می سازد.
۲- طرح شکایت کیفری را می توان درکاغذ معمولی انجام داد ولی برای طرح دعوای حقوقی ، ادعا و شرح آن حتماً باید در ورقه مخصوصی بنام دادخواست نوشته شود والاً مورد پذیرش قرار نمی گیرد.
۳- در شکایت کیفری رسیدگی بدواً در مرجعی بنام
امین بانی دلیل
دانلود آهنگ امین بانی بنام دلیل
دانلود آهنگ جدید امین بانی بنام دلیل
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی دلیل امین بانی با بالاترین کیفیت
دانلود موزیک امین بانی بنام دلیل با لینک مستقیم و پخش آنلاین
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ دلیل با صدای امین بانی
آهنگ ایرانی امین بانی بنام دلیل
Amin Bani Dalil

دانلود با کیفیت 320
Download
دانلود با کیفیت 128